Netflix 2020 Paket Fiyatlarındaki Artışlar

Uluslararası film izleme platformu olan netflix, 2020’ye girerken güncel bir fiyat politikasıyla girmedi. Ya da en azından ilk 3 ay için açıklanan bir güncel fiyat yok. Yani 2019 haziran ayında yapılan artışla birlikte girmiş oldu 2020 yılına.

Netflix Paketler ve Paket Fiyatları 2020

Netflix paketlerini üç başlık altında topluyor. Aslında buna netflix’in üç paketi bulunuyor da diyebiliriz. Bunlar nelerdi? Netflix paketleri ve fiyaları nelerdir diye soruyorsanız paketleri kısaca aşağıdaki şekilde açıklayabiliriz.

  1. Temel Paket: 1 ekranda, standart çözünürlükte izleyebilirsiniz. Videoları 1 telefon ya da tablete indirebilirsiniz.
  2. Standart (HD): Aynı anda 2 ekran üzerinde izleyebilirsiniz. Full HD (1080p) kullanılabilir. Videoları 2 telefon ya da tablete indirebilirsiniz.
  3. Özel (Ultra HD): Aynı anda 4 ekran üzerinde izleyebilirsiniz. Full HD (1080p) ve Ultra HD (4K) kullanılabilir. Videoları 4 telefon ya da tablete indirebilirsiniz.

Netflix Fiyatları 2020

Yukarıda sıraladığımız üç farklı paket için netflix en son Haziran 2019’da fiyat artışına gitmişti. 2020 mart ayına geldiğimi halde henüz bir fiyat artışı açıklaması mevcut değil. Görelim bakalım önümüzdeki dönemde netflix nasıl bir artış yapacak.

Şuan da geçerli olan netflixe ait üç temel paketin güncel 2020 fiyatları aşağıdaki gibi;

  1. Temel Paket: 17,99 / Ay
  2. Standart (HD) Paket: 29,99 / Ay
  3. Özel (Ultra HD) Paket: 41,99 / Ay

Netflix 2020 Fiyat Artışı Olacak mı?

Bu sorunun cevabını maalesef sizler gibi bizler de henüz bilemiyoruz. Ancak bir fiyat artışı olması halinde en hızlı şekilde sizinle bu bilgiyi paylaşıyor olacağımızdan emin olabilirsiniz.

Site Yöneticisi Hakkında

Aslında hiçbirinizden farkı olmayan bir insanım. Özel yeteneklerim var sayılamaz. Ancak bu siteyi oluşturarak, gündelik hayatta karşılaştığım bazı durumları ve hayatınızda sizin de başınıza gelebilme ihtimali olan konuları bir araya toplamak istedim. Emin olun zamanında ben de bu tip konuları internette çok ama çok aradım...

Site Yöneticisinin tüm yazılarını görüntüle →

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir