Migros Çalışma Saatleri

Migros, günümüzde perakende marketler zincirinde önemli bir yere sahiptir. Kurulduğu günden bu güne müşterilerine mağazaları ile hizmet veren Migros, aynı zamanda bir süre önce online alışveriş imkanı sunması ile de kullanıcıların vazgeçilmezlerinden birisi oldu.

Migros Ticaret A.Ş., Türkiye’deki süpermarket zincirlerinden biridir. Migros’un temelleri 1954 yılında İstanbul Belediyesi’nin aldığı kararla, İsviçre’de “Ucuzluğun Kralı” sloganıyla bilinen Migros teşkilatının benzerinin Türkiye’de kurulması ile atıldı.

https://tr.wikipedia.org/

Migros Hangi Günler Çalışıyor?

Genel olarak her hafta yedi gün hizmet veren Migros, genelde yalnızca dini bayramların birinci günleri hizmet vermiyor. Bu günler dışında haftanın yedi günü açık durumda.

Migros Hangi Saatlerde Açık?

Özellikle Covid-19 salgını karantina günleri sonrasında 1 haziran itibariyle normal çalışma düzenine geçen Migros marketler zinciri, haftanın her günü 09:00 ile 21:00 saatleri arasında müşterilerin hizmet vermektedir.

About Site Yöneticisi

Aslında hiçbirinizden farkı olmayan bir insanım. Özel yeteneklerim var sayılamaz. Ancak bu siteyi oluşturarak, gündelik hayatta karşılaştığım bazı durumları ve hayatınızda sizin de başınıza gelebilme ihtimali olan konuları bir araya toplamak istedim. Emin olun zamanında ben de bu tip konuları internette çok ama çok aradım...

View all posts by Site Yöneticisi →

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir