Matrix 4 Çekiliyor. Matrix 4 Çekimleri Başladı mı?

Matrix 4 Çekiliyor. Matrix 4 Çekimleri Başladı mı?

21 Ağustos 2019 0 Yazar: Site Yöneticisi

1999 yılında ilk filmi yayınlanan ve ardından 2 ve 3 çıkartılarak serileri çekilen ve döneminde gişe rekorları kıran fantastik / bilim kurgu filmi Matrix alınan bilgilere göre geri dönüyor. Peki oyuncular kim?

Tabii ki roller ve ana karakterler değişmiyor. Oyuncular Keanu Reeves ve Carrie- Anne Moss, Neo ve Trinity rolleri ile tekrar karşımızda olacaklar. Filmin çekimlerine başlanacağı duyuruldu. Bakalım bu kadar geçen seneye rağmen oyunculukları aynı tadı verecek mi? 😉

Tabii ki bundan şahsen hiç şüphem yok. Zira iki oyuncu da Matrix serisinden sonra oldukça fazla film yaptılar ve her seferinde filmlerindeki kalite ile oyunculuklarının aynen ve hatta artan kalite ile ilerlediğini dosta düşmana kanıtladılar bence.

Matrix 4 Filminin Yönetmeni Kim Olacak?

Çekilecek filmin yönetmeni ve senaryo yazarı ilk üçlemenin de yönetmenliğini yapanlardan biri olan Lana Wachowski olacak. Film, Warner Bros. Pictures ve Village Roadshow Pictures ortaklığı ile çekilecek.

Matrix 4 Çekimleri Ne Zaman Başlıyor?

Bu konuda henüz netleşen bir bilgi maalesef yok. Ancak en kısa sürede başlamasını temenni ediyoruz.

Matrix 4 Ne Zaman Yayınlanacak?

Maalesef henüz çekimler bile başlamadığı için sanırım verebilecekleri net bir tarih olamayacaktır. Zira süreç uzun ve meşakkatli olacağa benzer. Ne de olsa ilk üçünün haşmetine gölge düşürmeyecek bir senaryo ve çekim kalitesi ile çıkmak zorundalar seyirci karşısına. Bu yüzden biraz anlayışlı olmak elbette yararlı olacaktır.

Matrix 4 Eskilerin Devamı Mı Olacak?

Bu soru da muğlak olarak kalanlar arasında yerini alıyor. Zira bu konuda da yapım şirketi de ser verip sır vermiyor gibi görünüyor.