LCWaikiki Kimin? LCWaikiki Kime Ait? LCWaikiki Türk mü?

LCWaikiki Kimin? LCWaikiki Kime Ait? LCWaikiki Türk mü?

31 Aralık 2020 0 Yazar: Site Yöneticisi

Dünyaca ünlü giyim ve tekstil satış firması LC Waikiki kime ait? Firma Türkiye firması mı? LC Waikiki Türk bir firma mı? LC Waikiki sahipleri kimler? LC Waikiki firması kaç yılında kuruldu? LC Waikiki kaç çalışanı var? LC Waikiki anlamı nedir? LC Waikiki ne demek? LC Waikiki hangi ülkelerde şubeleri var?

Bu soruların tümüne haberimizden ulaşabilirsiniz.

LC Waikiki Firması Ne Zaman, Kaç Yılında Kuruldu?

LC Waikiki firması 1988 yılında Fransız tasarımcı George Amoual ve ortağı tarafından kurulmuş, 1997 yılında Türk bir firma tarafından alınarak bir Türk firması halini almıştır.

LC Waikiki Türk Firması mı?

1988 yılında Fransız menşeili kurulan firma 1997 yılında satın alınarak bir Türk firması olarak faaliyet göstermeye başlamıştır ve 2000 yılından itibaren de perakendecilik sektöründe yaygın mağaza ağı ile satışını sürdürmektedir.

LC Waikiki Sahipleri Kimler?

LC Waikiki 1997 yılında Taha Holding’e bağlı Tema Tekstil tarafından tüm haklarıyla satın alınmıştır. Günümüzde ise Tema Holding ve Tema Tekstil ile LC Waikiki markası altında çalışmalarına devam etmektedir.

LC Waikiki Anlamı Nedir? LC Waikiki Ne Demek?

LC, Fransızcada “Arkadaş” anlamına gelen “Les Copains” kelimelerinin baş harfleridir ve Waikiki de ünlü Waikiki plajından adını almaktadır. 1988 yılında George Amoual ve ortağı tarafından kurulan LC Waikiki’nin açılmını bu iki kelimenin kısaltması ve Waikiki plajının ismi oluşturmaktadır.

LC Waikiki Hangi Ülkelerde Şubeleri Var?

Arnavutluk, Azerbaycan, Bosna, Bulgaristan, Fas, Gürcistan, Irak, İran, Kazakistan, Kosova, Makedonya, Mısır, Polonya, Romanya, Rusya, Suudi Arabistan, Ukrayna olmak üzere son olarak 1000. mağazasını da Ukrayna’nın başkenti olan Kiev’de açtı.