Hekimoğlu Dizisi Hangi Gün ve Hangi Kanalda Yayınlanıyor?

Dünya çapında izlenen ve büyük bir hayran kitlesine sahip olan House M.D. dizisinin Türkçe uyarlaması olan Hekimoğlu dizisi, yayınlandığı ilk haftadan beri tüm seyircilerini ekran başına kilitliyor.

Daha önce pek çok dizi, film ve projede gördüğümüz usta oyuncu Timuçin Esen’in baş rolünde (Hekimoğlu) oynadığı filme aynı zamanda, Muhteşem Yüzyıl dizisindeki Pargalı İbrahim Paşa karakteriyle de hafızalara perçinlenen Okan Yalabık’da Hekimoğlu karakterinin en iyi arkadaşı ve Onkoloji uzmanı doktoru oynuyor.

Ateş Hekimoğlu, dizide uzman bir nefroloji hekimin oynuyor. Yine 3 uzmandan oluşan ekibi ile (Kaan Yıldırım (Mehmet Ali Çağlar), Aytaç Şaşmaz (Emre Acar), Damla Colbay (Zeynep Can)) çok farklı ve araştırma gerektiren tıbbi vakalar üzerine eğiliyorlar.

Hekimoğlu Hangi Gün Yayınlanıyor

Hekimoğlu dizisi her salı akşamı 20:00’da izleyicisini kelimenin tam anlamıyla ekran karşısına kilitliyor. Oyuncuları, Timuçin Esen, Okan Yalabık, Kaan Yıldırım, Aytaş Şaşamaz, Damla Colbay ve Ebru Özkan Saban ile izleyicilerine heyecan dolu 2 saat yaşatıyorlar.

Hekimoğlu Hangi Kanalda Yayınlanıyor

Uzman Nofrolog Ateş Hekimoğlu’nu izlemek isteyen herkes, salı günleri Kanal D’de ekran başında oluyor. Türkiye’nin çok ama çok kısa bir sürede kalbini kazanan ve ilgiyle bir sonraki bölümü merak edilen Hekimoğlu dizisi her hafta salı günü yayınlanıyor.

Site Yöneticisi Hakkında

Aslında hiçbirinizden farkı olmayan bir insanım. Özel yeteneklerim var sayılamaz. Ancak bu siteyi oluşturarak, gündelik hayatta karşılaştığım bazı durumları ve hayatınızda sizin de başınıza gelebilme ihtimali olan konuları bir araya toplamak istedim. Emin olun zamanında ben de bu tip konuları internette çok ama çok aradım...

Site Yöneticisinin tüm yazılarını görüntüle →

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir