Çok Güzel Hareketler 2 Oyuncuları Kimdir? Oyuncular Oyuncu Kadrosu

Çok Güzel Hareketler 2 Oyuncuları Kimdir? Oyuncular Oyuncu Kadrosu

2 Ekim 2019 0 Yazar: Site Yöneticisi

2019 itibariyle vizyona giren ve ilk günden itibaren hızlıca yükselen ivmesi ile Çok Güzel Hareketler 2 yeni sezonunda da oldukça iyi skeçler ile yayın hayatına devam ediyor.

Peki kimdir çok güzel hareketler 2 oyuncuları? Gerçekte kimler? Gerçek işleri ve uğraşları nelerdir?

Ahmet Hilmi Deler Kimdir?

16 Nisan 1994’te Sakarya’da doğdu.

Trakya Üniversitesi Ekonometri Mezunu.

2010-2012 Yılları arasında Tiyatro Ti’den Temel Oyunculuk Eğitimi aldı.

2016 yılının sonunda BKM Mutfak’ta doğaçlama ligine katıldı. Geçici tiyatro olarak sezonu birinci bitirdi. Daha sonra BKM Mutfak altyapı ekibine girip skeç yazıp oynamaya başladı. Son olarak Yılmaz Erdoğan’la ÇGH 2. kuşak ekibine girdi.

 

 

 

Atakan Çelik Kimdir?

3 Şubat 1990 İstanbul Beyoğlu doğumlu.

İktisat bölümü mezunu.

2015’te BKM ile tanışınca hayallerinin peşine düştü ve o yıldan beri BKM Mutfak çatısı altında.

 

 

 

 

Ayşegül Yılmaz Kimdir?

13 Aralık 1994 Zonguldak doğumlu.

Aslen Artvin Hopalı.

Yine bir gün “Kesin burada olmayacak“ diye girdiği BKM Mutfak seçmesini kazandı. Önünden geçerken bile heyecanlandığı yerde olduğu için çok mutlu, böyle bir ailede olduğu için çok şanslı hissediyor.

 

 

 

 

Batuhan Soyaslan Kimdir?

İstanbul’un, Fatih ilçesinde 25 Mayıs 1992’de doğdu.

2012’de bir kitap yazdı. ‘Gözyaşı Hırsızları’ ismi. Sonrasında farklı tiyatro ekiplerinde yer aldı. Çocuk oyunu, doğaçlama, yetişkin oyunu derken hayalindeki yere, BKM Mutfak’a geldi.

 

 

 

 

Begüm Çağla Taşkın Kimdir?

Orta öğretimi Bursa Cumhuriyet Lisesi’nde okudu. Üniversite İzmir Ekonomi Üniversitesi, Ekonomi bölümünü bitirdi. Üniversite hayatı tamamlandıktan sonra İzmir MSM’de Actor Studio’ya kaydoldu ve tiyatro kariyerine adım attığı ilk anları belki de bu sayede başladı.

 

Cemile Canyurt Kimdir?

15 Mart 1992 Kırıkkale Doğumlu. Ankara’da büyüdü. 13 yaşında tiyatroya ilk adımı attı. Ailesinin istememesi üzerine bir süre tiyatroya ara veren Cemile Yurt, Aibü Gıda Mühendisliği bölümünü okudu. Bu sırada da üniversitenin bir çok tiyatro organizasyonunda yer aldı. 2016’da BKM Mutfak’ta Doğaçlama Tiyatro Ligine katıldı. BKM serüveni de bir bakıma böyle başladı denebilir.

 

Cihan Talay Kimdir?

24.12.1984 İstanbul Eminönü – Esnaf Hastanesi doğumlu. Annesi Çankırı, babası Kırklareli’li. Annesi emekli ev hanımı, babası işportacı. Özellikle Çok Güzel Hareketler 2’deki sunumları ve de tabii ki oyunculuğu ile ön planda yer alıyor.

 

Ecem Sena Bayır Kimdir?

11 Nisan 1996 Beyoğlu doğumlu. İstanbul Üniversitesi Dil Bilimi Bölümünde öğrenciliğine devam ediyor. Lisede yabancı dil eğitimi aldığı için oyunculuk yerine eğitim hayatına yine dil üzerine devam etti. İlk sahne tecrübesini BKM Mutfak ekibi ile birlikte taddı. Ecem Sena Bayır, 1,73cm boy ve 53 kiloda.

Eda Nur Hancı Kimdir?

23 Ocak 1996 İstanbul doğumlu. Terakki Vakfı Okulları Şişli Terakki Lisesi mezunu ve bir miktar almanca da biliyor. Lise eğitim hayatının başlarında dil geliştirme sebebi ile bir süre Kanada ve Amerika’da kaldı. Sadri Alışık Kültür Merkezi’nde temel oyunculuk eğitimi almaya başladı. Eğitim sonrasında Eda Nur Hancı, Sadri Alışık Kültür Merkezi’ndeki bazı oyunlarda da yer aldı ve ilk sahne deneyimleri böyle başladı da denebilir. Galatasaray Üniversitesi Felsefe bölümünü kazandı ve Fransızca dil eğitimini burada oldukça iyi bir noktaya taşıyarak Fransızca oyun çevirileri yaptı. BKM Mutfak’ın oyuncu seçmelerine katılarak burayı da başarılı bir şekilde geçerek BKM Mutfak ekibine dahil oldu.

 

Engin Demircioğlu Kimdir?

1982 yılı Bursa doğumlu. İlköğretim hayatını Bursa’da tamamladı. Lise eğitiminin bir kısmını Almanya’da tamamladı ve ardından Bursa’ya geri döndü. 2008 yılında İstanbul’a geldikten sonra Sadri Alışık Kültür Merkezinde tiyatro eğitimine başladı. Tiyatro eğitimi devam ederken Tiyatrokare’ye girdi ve bir çok çocuk oyununda rol aldı. BKM Kültür Merkezi ile tanışması 2017 yılında oldu ve halen daha BKM Mutfak’ta oyun yazarlığı ve oyunculuk çalışmalarını sürdürüyor.

 

Evliya Aykan kimdir?

31 Ağustos 1992 Hakkari’de doğdu. Çocukluğunun bir kısmı Van’da bir kısmı Hakkari’de geçti. Devlet Tiyatrosu ve Özel Tiyatrolarda çeşitli oyunlarda rol aldı ve tiyatro hayatı bir bakıma bu şekilde başladı. Tiyatroları devam eder iken konservatuara hazırlandı. 2011 yılında Hacettepe Üniversitesi Tiyatro bölümünü kazandı. İstanbul’a taşındıktan sonra çeşitli dizi ve filmlerde rol aldı. 2017 yılında BKM Mutfak ile tanıştı.

Ezgi Yürekoğlu kimdir?

12 Şubat 1990 tarihinde Tarsus’ta doğumlu. 2008 yılında Marmara Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Fakültesi’ni kazandı. Üniversite tiyatro kulübü ile başlayan oyunculuk serüveni İstanbul’a geldikten sonra bir çok oyunda oyuncu, yönetmen yardımcısı, kostümcü, aksesuarcı olarak devam etti. 2014 yılında ise Kadir Has Üniversitesi Film ve Drama Yüksek Lisansa başladı. Bir amatör tiyatro oyunundan sonra, BKM Mutfak’la tanıştı. 2016 yılından bu yana BKM Mutfak ile çalışmalarını sürdürmekte.

 

Fatih Öztürk Kimdir?

17 Haziran 1984 tarihinde Şişli’de doğdu. İlköğretim hayatını İstanbul’da tamamladıktan sonra 2003 yılında Kütahya’da İşletme bölümünü kazandı. Üniversite yıllarında kantinde oturur iken Tiyatro Bölümü’nün afişini görerek üniversite tiyatro kulübüne katıldı. Ardından konservatuvar hazırlıklarını yaptıktan sonra girdiği sınavlarla 2008 yılında Eskişehir Konservatuvar Oyunculuk bölümü kazandı. 2012 yılında Konservatuvardan mezun olduktan sonra 3 sene boyunca BP reklamlarında rol aldı. 2018 yılında BKM Mutfak Ekibi ile tanıştı.

 

 

Fatma Tezcan Kimdir?

İstanbul 1998 doğumlu. İlk kez 8 yaşında ilk okulda iken tiyatroya gitmek istedi. Ancak arkadaşları tarafından kül kedisi için çok büyüksün dedikleri için katılamadı. Üniversitede, İstanbul Üniversitesi ürk Dili ve Edebiyatı bölümünü kazandı. BKM Mutfak’a katılmadan önce de Sadri Alışık Kültür Merkezinde tiyatro ve oyunculuk eğitimi aldı. BKM Mutfak seçmelerinden sonra BKM Mutfak Ekibi’ne katıldı. Boy 1,74, Kilo: 62-63.

 

 

Gözde Şencan Kimdir?

1985 İstanbul Doğumlu. Eskişehir Biyoloji Bölümü mezunu. Ardından yine Eskişehir’de konservatuvar okudu. İstanbul’da uzun süre iş aradıktan sonra Semaver Kumpanya’nın düzenlediği kalabalık bir oyunda yer aldı. Daha sonra bir arkadaşının önermesi üzerine BKM Mutfak’ın “4 Çeyrek 1 Tam” ekibine dahil oldu.

 

Gürhan Altundaşar Kimdir?

Ankara 1984 doğumlu. Üniversiteyi Eskişehir Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Oyunculuk Ana Sanat Dalı’nda okudu. Ailesinin oyuncu olmasını desteklemeleri üzerine yılmadan sınavlara girdi ve bitirdi. İstanbul’a geldikten sonra bir çok farklı oyunda yer aldı. 2016 yılında BKM Mutfak’la tanıştı.

 

 

Hamza Yazıcı Kimdir?

1992 yılında İstanbul’da doğdu. Biraz aksi, belki biraz asabi kişiliği ile kendini açıklıyor. 2008 yılından bu yana usta-çırak ilişkisi içerisinde tiyatro oyunculuğuna devam etmekte.

 

 

Kaynak: Kanal D – Resmi internet sitesi…