Atiye 2. Sezon Ne Zaman Başlayacak

Atiye 2. Sezon Ne Zaman Başlayacak

19 Şubat 2020 0 Yazar: Site Yöneticisi

Atiye Dizisi (Netflix)

Atiye, geçmiş yıllarda Şanlurfa’da yer alan Göbeklitepe’de doğa üstü olayların gerçekleşmesine öncülük eden bir kadını ve onun soyunun devam ettiren genç bir kadını konu alıyor. Doğa üstü olaylar ile bir anda kendini bambaşka bir ortamda bulan Atiye, dizinin ilerleyen bölümlerinde hem kendi benliğiniz, hem de hayattaki amacını aramaya başlayacaktır.

Atiye Hangi Kanalda Yayınlanıyor

Atiye dizisi, tüm hayranları ve ilgi duyanları ile dünyaca ünlü internet kanalı olan Netflix’te yayınlanıyor. Dizinin tüm yayın haklarını ve çekimini üstlenen Netflix ile birlikte çekilen Atiye, başka hiçbir yerel/yabancı televizyon kanalında gösterilmemektedir. Tümüyle orjinal bir Netflix dizisidir.

Atiye İkinci Sezon Ne Zaman Başlıyor?

Bu konuda dizinin yayın haklarını elinde bulunduran Netflix’ten herhangi bir resmi açıklama yapılmaz iken, dizinin çekimlerinin tek seferde hızlıca iki sezon halinde tamamlandığı bilgisinden başka bilgiye ulaşılamamaktadır. 2019 yılı sonlarında birinci sezonu yayınlanan Atiye’nin ikinci sezonunun da 2020 yılının sonlarına doğru yayınlanması beklenmektedir. Tabi bu konuda bir değişiklik yapma hakkı tümüyle Netflix’e ait gibi görünüyor.

Atiye İsminin Anlamı

Atiye kelimesi dilimizde ” Bağış, bahşiş, ihsan. Hediye.” gibi anlamlar taşımaktadır.